Specialisté z našeho softwarového oddělení vdechují automatizačním technologiím život. Umíme dodat komplexní řešení pro průmyslové řídicí systémy i pro celou škálu kybernetických úloh.

Vytvoříme nebo upravíme software přesně podle Vašich představ a ve shodě s předpisy příslušných strojů. Nezáleží na tom, zda se jedná o dílčí zařízení nebo o celý výrobní proces. Pokud si nejste jisti, jak by měl či mohl software vypadat, navrhneme optimální variantu – intuitivní a uživatelsky přívětivé řízení stroje. Máme řadu zkušeností s vývojem softwaru i pro složité speciální stroje a procesy. Součástí našeho řešení je také napojení strojů na nadřazené systémy.

Obvykle používáme technologie Siemens Simatic, WinCC flexible, In Touch, Wonderware či Zenon. Programujeme také robory KUKA. Umíme zhotovit software podle předpisů koncového zákazníka, například dodržet standardy BMW, Ford, VW, anebo vyjdeme z našeho vlastního osvědčeného standardu.

Naše práce nekončí vytvořením softwaru. Jsme připraveni vyslat odborníky kamkoli do světa, aby technologii odladili na místě instalace, tedy aby zajistili dokonalou optimalizaci celého systému přímo u koncových zákazníků.