Oddělení výroby rozvaděčů má za sebou stovky úspěšných realizací, které spolehlivě slouží koncovým zákazníkům jako BMW, VW, Audi či Honda. Našimi zákazníky jsou především němečtí výrobci strojů a zařízení.

Rozvaděče zhotovujme přesně podle dodaných elektroprojektů nebo projekty v EPLAN Electric P8 a V5.70 připravíme podle Vašich podkladů.

Při výrobě garantujeme nejen dodržení platných předpisů, ale i zohlednění všech Vašich požadavků, například interních podnikových norem. Kvalita našich rozvaděčů vychází z pečlivé práce a z použití kvalitních komponent renomovaných výrobců  jako jsou Siemens, Eaton, Rittal, Allen-Bradley, Phoenix Contact, Weidmüller, Finder, Harting,  Pilz, WAGO... Rozvaděče vyrábíme také z komponent dodaných zákazníkem.

Každý rozvaděč je podroben důkladnému funkčnímu testu a zkouškám podle příslušných norem.

Součástí výroby rozvaděče může být i příprava řídicího systému, jako je nahrání softwaru do CPU, aktualizace firmwaru, nahrání sad parametrů, například do frekvenčních měničů, a funkční test.

Samozřejmostí je dopravení rozvaděče na místo určení. Jsme připraveni jej také naistalovat a uvést do provozu.

 


 Příklady našich výrobků

Rozvaděč lakovaný podle požadavku zákazníka, s konektorovou stěnouKonektorová stěna

Rozvaděč s klimatizací rozvaděče v profilových dveřích a brzdným odporem na střešeVestavěný frekvenční měnič a síťová tlumivka na dně skříně

 Rozvaděč během výroby, s osazením přístroji také na bočniciRozvaděč s Lütze systémem

 


 Z naší výroby

Příprava výrobyVyřezávání otvorů do dveří pomocí robota

Propojování přístrojůOsazení štítků

Zkoušení kabelůMěření izolačního stavu pomocí vysokonapěťového měřícího přístroje